Ara
Whatsapp

Hakkımızda

image
Hakkımızda

Hakkımızda

Psikoterap-İST,

2015 yılından bu yana İstanbul ve Antalya şubelerimizle, 16 kişilik uzman kadromuz ile bireysel, aile, çift, çocuk - ergen ve grup psikoterapileri, standart ve projektif test ölçümleri ve değerlendirilmesi, seminer ve eğitim faaliyetleri sürdürülmekte, tıp uzmanlarıyla birlikte hareket edilmesi gereken durumlarda psikiyatrist ve nörologlara yönlendirme yaparak danışanların tedavisinin takibi yapılmaktadır.

Teknolojik değişimin hızlı olduğu bu dönemde karşılaştığımız çeşitli problemler hepimizin yoğun stres yaşamasına neden olmaktadır. Bu durum insanların ruh sağlığı konusunda profesyonel destek alması ihtiyacını arttırmaktadır.
 
Psikoterap-İST: Psikoloji ve psikiyatri biliminin gelişimi ışığında bilgi birikimini arttırmak, gerekse pratik tedavi süreçlerinde danışanı/hastası ile daha etkin bir iletişim içine girebilmesi için meslek içi eğitimlerine büyük hassasiyet göstermektedir. 
 
 
Psikoterap-İST, hem İstanbul hem Antalya şubeleriyle bireysel veya aile olarak karşılaştığınız sorunlarınıza bilimsel, ahlaki, sosyal ve insani değerleri gözönüne alarak yardım sunarken, çağın gerektirdiği eğitim ve sertifikasyonlar ile diğer mestektaşlarımızı buluşturmaktadır.
 
Kurumumuz ABD Uluslararası Oyun Terapi Derneği (Association for Play Therapy (APT) tarafından tanınmaktadır.

Uzm. Psk. Damla KANKAYA
Kurucu Psikolog
image
image

E-bülten Aboneliği

Haber, Duyuru, ve her türlü gelişmeden haberdar olmak için e-bülten aboneliğini yaptırınız