ONLINE PROJEKTİF TESTLER
  

ONLINE PROJEKTİF TESTLER

Programın süresi: 8 Saat
Program Tarihi: 3 TEMMUZ 2022
Program Saati : 10:00 - 18:00
Program Koordinatörü: Uzm.Klinik Psikolog Damla KANKAYA
Programı Sunan: Uzman Psikolog Funda EGELİ BORA
Program sonunda verilecek Belge : Uygulayıcı Belgesi
Kontenjan: 20 Kişi

Ücret: 750 TL (Kdv dahil değildir)

PROGRAMIN İÇERİĞİ:
Projektif testler bireyin iç dünyası hakkında bilgi toplamak için yapılan özel olarak geliştirilmiş testlerdir. Bireyin algılarını yorumlamak için kullanılan bir yöntemdir. Projeksiyon bilinç dışına atılan patolojik görünümlerin dışarıya yansımasıdır. Çocuk ve gencin iç dünyası hakkında bilgi almak için kullanılan bu testler, bireyin kendini nasıl algıladığı, duyguları, ailesi ve çevresi hakkındaki görüşleri ile ilgili bilgi verir. Objektif testlere göre bireyin iç dünyası hakkında daha derinlemesine bilgi sağlar.

PROGRAMIN AMACI:
Üç adet projektif testten oluşan bu paketteki testlerin uygulama, değerlendirme ve raporlama yeterliliği, yetkinliği ve ehliyeti kazandırmak.
Testlerin raporlanması ve yorumlanması
Testlerin uygulama örnekleri
Projektif test teknikleri
Vaka analizleri paylaşımı

TESTLER:
-C.A.T(Children`s Apperception test) :
Çocuklar için uygulanan sözel bir testtir.
Bireysel olarak uygulanmaktadır. 3-10 yaş çocuklarına uygulanır.
Zaman sınırlaması yoktur.
Test, hayvanlarla ilgili düzenlenmiş 10 resimden oluşmaktadır.

-T.A.T(tematik algı testi) :
30 adet resim kartından oluşur, resimler uyarıcı olarak kişide düşünmeyi canlandırabileceği kişiler arası ilişkileri kendine özgü biçimde alabileceği içerikte hazırlanmıştır.
Tat çocuklar, gençler ve yetişkinlerin komplekslerini, heyecanlarını, duygularını ve önemli ihtiyaçlarını açığa çıkarmak için uygulanır.
Yetişkinler ve gençler olarak ikiye ayrılır.

-Louisa Düss psikanalitik hikayeler testi :
4-12 yaş arasındaki çocukların iç dünyalarını ve olası çatışmalarını anlamak için psikanalitik teori temelli hazırlanmış bir projektif testtir.
10 tane tamamlanmış öyküden oluşan test bireysel olarak uygulanır.
Zaman sınırlaması yoktur.

-Sonuçların yorumlanması
-Öykü almak
-vaka paylaşımı

-her katılımcının 2 test sonucunun değerlendirillmesi
-süpervizyon desteği

Programa Kimler Katılabilir ?
Programa psikoterapi alt yapısına sahip, vaka ve klinik tecrübesi olan hekimler, ruh sağlığı profesyonelleri ve alanda eğitim alan lisans ve lisansüstü öğrencileri katılabilir.
- Psikologlar
- Psikolojik Danışmanlar
- Sosyologlar
- Psikoloji, PDR, Sosyal Hizmet Uzmanlığı, Sosyoloji Öğrencileri
- Okul Öncesi Öğretmenliği, Çocuk Gelişimi bölümleri 4 yıılık veya 2 yıllık örgün eğitim öğrencileri ve çalışanlar

- Sosyal Hizmet Uzmanları
- Aile Danışmanları


Not: Yukarıdaki meslek profesyonelleri dışında kesinlikle kayıt kabul edilmemektedir.

5 kişilik yüz yüze gruplar oluşturulduğunda programlarımıza dilerseniz online,dilerseniz yüz yüze şeklinde katılabilirsiniz.

Kayıt için son gün: 25 HAZİRAN 2022

Kesin kayıt işlemi için program öncesi toplam ücretin 250 TL`si yatırılması gerekmektedir.

Soru ve Detaylı Bilgi İçin:

0545 977 60 58

 

https://www.facebook.com/events/893244204873108/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22surface%22%3A%22permalink%22%7D%2C%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22left_rail%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D%2C%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22surface%22%3A%22create_dialog%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D&onload_action=offline_to_online_regex_conversion_prompt

 

*Bankaya ödeme yaparken katılımcı isminin belirtilmesi gerekmektedir.

*ATM’den ödeme durumunuzda ödeme yaptığınız anda 0212 273 10 32 numaralı telefonlarımızdan lütfen bilgi veriniz. (Ad Soyad ve TC Kimlik gibi bilgileriniz ATM ödemelerinizde gözükmemektedir.)
*Ödemenizi tamamladıktan sonra danismanlik@psikoterap-ist.com mail adresine veya ilgili telefon numaralarına ödeme bildirimi yapılmaldır.
*Ücret yatırılmadan yapılan kayıtlar ön kayıt hükmündedir. Programa başlamadan önce ön kayıt bedeli olan 250 TL ya da ücretin tamamının yatırılması gerekmektedir.
*Program başlama tarihine 15 gün kaldığında programa katılım iptali ve program ücreti iade talepleri kabul edilmemektedir.
*Herhangi bir sebepten ötürü, programa katılamayan kursiyer en az 5 gün önceden bilgi vermek kaydıyla bu hakkını bir yıl süreyle başka bir tarihte düzenlenecek olan programa katılmak sureti ile saklı tutar.Programı Sunan Kişinin kısa özgeçmişi:

2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji (Tam Burslu) Bölümü`nden üstün onur belgesi alarak fakülte birincisi olarak mezun olmuştur.

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Klinik Ağarlıklı Uygulamalı Psikoloji (Tam Burslu) alanında yüksek lisansını tamamlamıştır, bu esnada Prof. Dr. Haluk Yavuzer’ i asiste etmiştir. Eğitimi boyunca Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi (İK), Doğa Koleji ve Np Hastanelerinde staj programlarını tamamladı.

 

Eş zamanlı olarak çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde bireysel danışmanlık, çocuk danışmanlığı, evlilik ve çift terapistliği yapmıştır. EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Terapi, Grup Terapisi, Sanat Terapisi ağırlıklı olarak yararlandığı ekollerdir.

 

PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi kurulduğu günden bu yana terapi hizmeti ve uzmanlara yönelik programları sunmaktadır. Aynı zamanda bir öğretim kurumunda yöneticilik yapmaktadır. Pek çok üniversite, şirket ve okulda seminer vermiş olan hocamız evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Verdiği Programlar:

Cinsel Terapi

Çocuk Resimlerinin Psiko Pedagojik Analizi ve Çocuk Testleri

.kullarda Çalışan/Çalışmak İsteyen Psikolog ve Psikolojik Danışmanlar İçin Mesleki Destek Programı

. Dikkat Testleri