ONLINE OKULLARDA ÇALIŞAN - ÇALIŞMAK İSTEYEN PSİKOLOG VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLAR İÇİN MESLEKİ DESTEK PROGRAMI
 

ONLINE OKULLARDA ÇALIŞAN - ÇALIŞMAK İSTEYEN PSİKOLOG VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLAR İÇİN MESLEKİ DESTEK PROGRAMI

 

Programın süresi: 8 SAAT

Program Tarihi:  4 EYLÜL 2022

Program Saati : 10:00 – 18:00

Kontenjan: 20 kişi

Ücret: 590 TL

Programın sonunda alınacak belge: Eğitim Sertifikası

Program koordinatörü: Uzman Psk. Damla KANKAYA

Programı Sunan : Uzm.Psk. Funda Egeli BORA

 

Programın Amacı:

Bu program ile katılımcıların, okul psikolojik danışmanlığı noktasında; mesleki yatkınlık kazanmaları, en çok karşılaşacakları problemler ile ilgili çözüm yollarını bulmalarını, verilen örnek vaka sunumlarıyla desteklemek ve öğrendiklerini dökebilme yeterliliğine ulaştırmak amaçlanmaktadır.

 

Programın İçeriği:

• Okulda ilk gün neler yapacağım?

• Çocukları okula uyum sürecinde nasıl destekleyebilirim?

• Okulda çalışan diğer arkadaºlarımı nasıl motive edebilirim?

• Veliler ile nasıl iletişim kurmalıyım?

• Çocuklar ile nasıl iletişim kurmalıyım?

• Okul öncesi grupta her yaş için uygulanabilecek eğitim programı noktasında neler önerebilirim?

• Ailelere yönelik düzenlenen seminerleri verirken nelere dikkat etmeliyim?

• Aile görüşmelerinde nasıl bir sunum yapmalıyım?

• Çocukların gelişimini nasıl takip etmeliyim?

• Gelişimi destekleme çalışmalarına örnekler

• Ailelerden sık duyduğumuz sorulara verilebilecek cevaplar

• öğrenci gözlem formu

•Anamnez ve ön kayıt formu

 

Programa Kimler Katılabilir?

Programa psikoterapi alt yapısına sahip, vaka ve klinik tecrübesi olan hekimler, ruh sağlığı profesyonelleri ve alanda eğitim alan lisans ve lisansüstü öğrencileri katılabilir.

Uzman, Asistan ve Pratisyen Hekimler

Psikologlar

Psikolojik Danışmanlar

Psikoloji ve PDR Öğrencileri

Sosyal Hizmet Uzmanları

Aile Danışmanları

 

Not: Yukarıdaki meslek profesyonelleri dışında kesinlikle kayıt kabul edilmemektedir.

 

Kayıt için son gün: 26 AĞUSTOS 2022

Kesin kayıt işlemi için program öncesi toplam ücretin 250TL`si yatırılması gerekmektedir.

 

Soru ve Detaylı Bilgi İçin:

0545 977 60 58

https://www.facebook.com/events/770551503950787/?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22surface%22%3A%22permalink%22%7D%2C%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22left_rail%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark%22%7D%2C%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22surface%22%3A%22create_dialog%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D&onload_action=offline_to_online_regex_conversion_prompt*Bankaya ödeme yaparken katılımcı isminin belirtilmesi gerekmektedir.

*ATM’den ödeme durumunuzda ödeme yaptığınız anda 0212 273 10 32 numaralı telefonlarımızdan lütfen bilgi veriniz. (Ad Soyad ve TC Kimlik gibi bilgileriniz ATM ödemelerinizde gözükmemektedir.)

*Ödemenizi tamamladıktan sonra danismanlik@psikoterap-ist.com mail adresine veya ilgili telefon numaralarına ödeme bildirimi yapılmaldır.

*Ücret yatırılmadan yapılan kayıtlar ön kayıt hükmündedir. Programa başlamadan önce ön kayıt bedeli olan 250 TL ya da ücretin tamamının yatırılması gerekmektedir.

* Program başlama tarihine 15 gün kaldığında programa katılım iptali ve eğitim ücreti iade talepleri kabul edilmemektedir.

*Herhangi bir sebepten ötürü, programa katılamayan kursiyer en az 5 gün önceden bilgi vermek kaydıyla bu hakkını bir yıl süreyle başka bir tarihte düzenlenecek olan programa katılmak sureti ile saklı tutar.

 

*PsikoTerap-İST hiçbir neden belirtmeksizin programı iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Programın iptali halinde ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri iade edilir.

 

*PsikoTerap-İST, programların iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.

 

Programı Sunan Kişinin kısa özgeçmişi:

2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji (Tam Burslu) Bölümü`nden üstün onur belgesi alarak fakülte birincisi olarak mezun olmuştur.

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Klinik Ağarlıklı Uygulamalı Psikoloji (Tam Burslu) alanında yüksek lisansını tamamlamıştır, bu esnada Prof. Dr. Haluk Yavuzer’ i asiste etmiştir. Eğitimi boyunca Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi (İK), Doğa Koleji ve Np Hastanelerinde staj programlarını tamamladı.

 

Eş zamanlı olarak çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde bireysel danışmanlık, çocuk danışmanlığı, evlilik ve çift terapistliği yapmıştır. EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Terapi, Grup Terapisi, Sanat Terapisi ağırlıklı olarak yararlandığı ekollerdir.

 

PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi kurulduğu günden bu yana terapi hizmeti ve uzmanlara yönelik programları sunmaktadır. Aynı zamanda bir öğretim kurumunda yöneticilik yapmaktadır. Pek çok üniversite, şirket ve okulda seminer vermiş olan hocamız evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Verdiği Programlar:

Cinsel Terapi

Çocuk Resimlerinin Psiko Pedagojik Analizi ve Çocuk Testleri

.kullarda Çalışan/Çalışmak İsteyen Psikolog ve Psikolojik Danışmanlar İçin Mesleki Destek Programı

. Dikkat Testleri