ANTALYA DİKKAT TESTLERİ EĞİTİMİ
 Bir Funda Egeli Bora, ayakta ve şunu diyen bir yazı `PaltoTerap-1 ANILY DEVLET ÜNİVERSİTESİ YRNNM SeM Y ONAYLI LOGAMANA ALY ANTALYA 23 EKİM DİKKAT TESTLERİ EĞİTİMİ D2 DİKKAT TESTİ FRANKFURTE DİKKAT TESTİ BURDON DİKKAT TESTİ FROSTING GELİŞİMSEL GÖRSEL ALGI TESTİ E-DEVLET`te Sertifikanız Görünmektedir. UZM. PSK. MATERYAL DAHİL FUNDA EGELİ BORA 450TL UYGULAYICI SERTİFİKASI BİLGİ VE KAYIT İÇİN 05459776058 Fiyatlarımıza KDV Dahildir.` görseli olabilir
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ANTALYA DİKKAT TESTLERİ EĞİTİMİ
Eğitimin süresi: 6 akademik saat
Eğitim Tarihi: 23 EKİM 2021
Eğitim Saati: 12.00-17.00
Kontenjan: 20 kişi
Ücret: 450 TL (Materyal Dahil)
Eğitimci: Uzman Klinik Psikolog Funda Egeli Bora
Eğitim Koordinatörü: Uzman Klinik Psikolog Damla Kankaya
 
EĞİTİMİN İÇERİĞİ:
Çalışma ve iyi öğrenme için dikkatin toplanması ve uzun süre dağılmaması çok önemlidir. Dikkat testlerinin uygulanması dikkat düzeyini tanıyarak, öğrenci, sınıf ve okul düzeyinde gerekli önlemleri alabilmenizi sağlayabilmektedir.
Eğitimde çocukların gelişimlerini sağlıklı bir şekilde gözlemlemeye olanak sağlayan ve güncel olarak kullanılan dikkat değerlendirme testlerinin uygulama ve raporlama yetkilerinin kazandırılması amaçlanmaktadır. Dikkat testlerinin uygulanması dikkat düzeyini tanıyarak, öğrenci, sınıf ve okul düzeyinde gerekli önlemleri alabilmenizi sağlayabilmektedir.
Eğitimde katılımcıların çocuk veya ergen hakkında geniş bilgiye sahip olmasına katkı sağlayacak, alanda aktif olarak kullanılan toplam 4 adet dikkat ve algı testinin tanıtımı, yönergesi, nasıl yapıldığı, nasıl raporlandığı bilgileri aktarılacak daha sonra raporlama örnekleri sunulacaktır.
D2 DİKKAT TESTİ: 9- 60 yaş arasına uygulanır. Seçici dikkatin ve zihinsel konsantrasyonu belirlemek için geliştirilmiştir. Psikomotor hız, doğru ve yanlış işaretlemeler gösterilen performansın kalitesi bu testte değerlendirilmektedir.
FRANKFURTER DİKKAT TESTİ
60 ile 72 ay arası çocuklara uygulanan, elma ve armut resimlerinden oluşan bir testtir. En fazla 90 saniyede bitirilmesi istenen test, elma ve armut resimlerinden oluşur ve çocuğun dikkat seviyesini ölçmektedir.
BURDON DİKKAT TESTİ: 10 ila 20 yaş arasındaki bireylere dikkati gücünü ölçmek amacıyla uygulanan bir dikkat testtir. En yaygın kullanılan dikkat testlerinden biridir. Metin içerisindeki istenilen harfleri bulmakla gerçekleşir.
FROSTİG GELİŞİMSEL GÖRSEL ALGI TESTİ: 4-8 yaş arasında olan çocuklardaki görsel algı problemlerini ve derecesini saptamak için uygulanır. Çocukların görsel algı kavramı, görsel uyaranları tanıma, ayırt etme ve daha önceki deneyimlerle ilişkili olarak yorumlama yeteneğini değerlendirmeyi sağlayan bir algı testidir.
 
Kayıt için son gün: 10 EKİM 2021
Kesin kayıt işlemi için eğitim öncesi toplam ücretin 250TL`siyatırılması gerekmektedir.
Soru ve Detaylı Bilgi İçin:
0545 977 60 58 /
0212 273 10 32
 
 

*Bankaya ödeme yaparken katılımcı isminin belirtilmesi gerekmektedir.

*ATM’den ödeme durumunuzda ödeme yaptığınız anda 0212 273 10 32 numaralı telefonlarımızdan lütfen bilgi veriniz. (Ad Soyad ve TC Kimlik gibi bilgileriniz ATM ödemelerinizde gözükmemektedir.)

*Ödemenizi tamamladıktan sonra danismanlik@psikoterap-ist.com mail adresine veya ilgili telefon numaralarına ödeme bildirimi yapılmaldır.

*Ücret yatırılmadan yapılan kayıtlar ön kayıt hükmündedir. Eğitime başlamadan önce ön kayıt bedeli olan 250 TL ya da ücretin tamamının yatırılması gerekmektedir.

*Eğitim başlama tarihine 15 gün kaldığında eğitime katılım iptali ve eğitim ücreti iade talepleri kabul edilmemektedir.

*Herhangi bir sebepten ötürü, eğitime katılamayan kursiyer en az 5 gün önceden bilgi vermek kaydıyla bu hakkını bir yıl süreyle başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.

*PsikoTerap-İST hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Eğitimin iptali halinde ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri iade edilir.

*PsikoTerap-İST, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.

 

Eğitimcinin Kısaca Özgeçmişi:

UZMAN KLİNİK PSİKOLOG FUNDA EGELİ BORA

2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji (Tam Burslu) Bölümü`nden üstün onur belgesi alarak fakülte birincisi olarak mezun olmuştur.

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Klinik Ağarlıklı Uygulamalı Psikoloji (Tam Burslu) alanında yüksek lisansını tamamlamıştır, bu esnada Prof. Dr. Haluk Yavuzer’ i asiste etmiştir. Eğitimi boyunca Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi (İK), Doğa Koleji ve Np Hastanelerinde staj programlarını tamamladı.

 

Eş zamanlı olarak çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde bireysel danışmanlık, çocuk danışmanlığı, evlilik ve çift terapistliği yapmıştır. EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Terapi, Grup Terapisi, Sanat Terapisi ağırlıklı olarak yararlandığı ekollerdir.

 

PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi kurulduğu günden bu yana terapi hizmeti ve uzmanlara yönelik eğitimler vermektedir. Aynı zamanda bir öğretim kurumunda yöneticilik yapmaktadır. Pek çok üniversite, şirket ve okulda seminer vermiş olan hocamız evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Verdiği Eğitimler:

Cinsel Terapi Eğitimi

Çocuk Resimlerinin Psiko Pedagojik Analizi ve Çocuk Testleri Eğitimi

.kullarda Çalışan/Çalışmak İsteyen Psikolog ve Psikolojik Danışmanlar İçin Mesleki Destek Eğitimi

. Dikkat Testleri Eğitimi

 

 

 

 

 

 

EĞİTİMLER