ANTALYA OKULLARDA ÇALIŞAN - ÇALIŞMAK İSTEYEN PSİKOLOG VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLAR İÇİN MESLEKİ DESTEK EĞİTİMİ
Bir Funda Egeli Bora ve şunu diyen bir yazı `PatoTerap- Terap- Y lkM က ANTALYA 3 EKİM OKULLARDA ÇALIŞAN/ ÇALIŞMAK İSTEYEN PSIKOLOG VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLARA YÖNELİK MESLEKİ DESTEK EĞİTİMİ UZM. PSK. FUNDA EGELİ BORA MATERY 450TL MATERYAL DAHİL EĞİTİM SERTİFİKASI BİLGİ VE KAYIT İÇİN 05459776058 Fiyatlarımıza KDV Dahil Değildir.` görseli olabilir 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ANTALYA OKULLARDA ÇALIŞAN - ÇALIŞMAK İSTEYEN PSİKOLOG VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLAR İÇİN MESLEKİ DESTEK EĞİTİMİ

Eğitimin süresi: 8 SAAT

Eğitim Tarihi:  3 EKİM 2021

Eğitim Saati : 10:00 – 18:00

Kontenjan: 20 kişi

Ücret: 450 TL

Eğitim sonunda alınacak belge: Eğitim Sertifikası

Eğitim koordinatörü: Uzman Psk. Damla KANKAYA

Eğitimci : Uzm.Psk. Funda Egeli BORA

Eğitimin Amacı:

Bu eğitim ile katılımcıların, okul psikologluğu ve psikolojik danışmanlığı noktasında; mesleki yatkınlık kazanmaları, en çok karşılaşacakları problemler ile ilgili çözüm yollarını bulmalarını, verilen örnek vaka sunumlarıyla desteklemek ve öğrendiklerini dökebilme yeterliliğine ulaştırmak amaçlanmaktadır.

Eğitimin İçeriği:

• Okul psikologluğu ve okul psikolojik danışmanlığı alanlarında tarihsel perspektif

• Okulda ilk gün neler yapacağım?

• Çocukları okula uyum sürecinde nasıl destekleyebilirim?

• Okulda çalışan diğer arkadaºlarımı nasıl motive edebilirim?

• Veliler ile nasıl iletişim kurmalıyım?

• Çocuklar ile nasıl iletişim kurmalıyım?

• Okul öncesi grupta her yaş için uygulanabilecek eğitim programı noktasında neler önerebilirim?

• Ailelere yönelik düzenlenen seminerleri verirken nelere dikkat etmeliyim?

• Aile görüşmelerinde nasıl bir sunum yapmalıyım?

• Çocukların gelişimini nasıl takip etmeliyim?

• Gelişimi destekleme çalışmalarına örnekler

• Ailelerden sık duyduğumuz sorulara verilebilecek cevaplar

• öğrenci gözlem formu

•Anamnez ve ön kayıt formu

Eğitime Kimler Katılabilir?

Eğitime psikoterapi alt yapısına sahip, vaka ve klinik tecrübesi olan hekimler, ruh sağlığı profesyonelleri ve alanda eğitim alan lisans ve lisansüstü öğrencileri katılabilir.

Uzman, Asistan ve Pratisyen Hekimler

Psikologlar

Psikolojik Danışmanlar

Psikoloji ve PDR Öğrencileri

Sosyal Hizmet Uzmanları

Aile Danışmanları

Not: Yukarıdaki meslek profesyonelleri dışında kesinlikle kayıt kabul edilmemektedir.

Kayıt için son gün: 28 EYLÜL 2021

Kesin kayıt işlemi için eğitim öncesi toplam ücretin 250TL`si yatırılması gerekmektedir.

Soru ve Detaylı Bilgi İçin:

0545 977 60 58

 https://www.facebook.com/events/226580229241643?acontext=%7B%22event_action_history%22%3A[%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22calendar_hosting_events_unit%22%2C%22surface%22%3A%22bookmark_calendar%22%7D%2C%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22surface%22%3A%22permalink%22%7D%2C%7B%22extra_data%22%3A%22%22%2C%22mechanism%22%3A%22surface%22%2C%22surface%22%3A%22edit_dialog%22%7D]%2C%22ref_notif_type%22%3Anull%7D

*Bankaya ödeme yaparken katılımcı isminin belirtilmesi gerekmektedir.

*ATM’den ödeme durumunuzda ödeme yaptığınız anda 0212 273 10 32 numaralı telefonlarımızdan lütfen bilgi veriniz. (Ad Soyad ve TC Kimlik gibi bilgileriniz ATM ödemelerinizde gözükmemektedir.)

*Ödemenizi tamamladıktan sonra danismanlik@psikoterap-ist.com mail adresine veya ilgili telefon numaralarına ödeme bildirimi yapılmaldır.

*Ücret yatırılmadan yapılan kayıtlar ön kayıt hükmündedir. Eğitime başlamadan önce ön kayıt bedeli olan 250 TL ya da ücretin tamamının yatırılması gerekmektedir.

*Eğitim başlama tarihine 15 gün kaldığında eğitime katılım iptali ve eğitim ücreti iade talepleri kabul edilmemektedir.

*Herhangi bir sebepten ötürü, eğitime katılamayan kursiyer en az 5 gün önceden bilgi vermek kaydıyla bu hakkını bir yıl süreyle başka bir tarihte düzenlenecek olan eğitime katılmak sureti ile saklı tutar.

 

*PsikoTerap-İST hiçbir neden belirtmeksizin eğitimi iptal etme hakkını kendinde saklı tutar. Eğitimin iptali halinde ödemelerini yapmış olan katılımcıların ücretleri iade edilir.

 

*PsikoTerap-İST, eğitimlerin iptal edilmesi durumunda katılımcıların uğrayacağı ulaşım, konaklama ve diğer hiçbir zarardan sorumlu değildir.

Eğitimcinin kısa özgeçmişi:

2010 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Psikoloji (Tam Burslu) Bölümü`nden üstün onur belgesi alarak fakülte birincisi olarak mezun olmuştur.

2012 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi Klinik Ağarlıklı Uygulamalı Psikoloji (Tam Burslu) alanında yüksek lisansını tamamlamıştır, bu esnada Prof. Dr. Haluk Yavuzer’ i asiste etmiştir. Eğitimi boyunca Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi, Dünya Göz Hastanesi (İK), Doğa Koleji ve Np Hastanelerinde staj programlarını tamamladı.

 

Eş zamanlı olarak çeşitli psikolojik danışmanlık merkezlerinde bireysel danışmanlık, çocuk danışmanlığı, evlilik ve çift terapistliği yapmıştır. EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Kısa Süreli Terapi, Grup Terapisi, Sanat Terapisi ağırlıklı olarak yararlandığı ekollerdir.

 

PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi kurulduğu günden bu yana terapi hizmeti ve uzmanlara yönelik eğitimler vermektedir. Aynı zamanda bir öğretim kurumunda yöneticilik yapmaktadır. Pek çok üniversite, şirket ve okulda seminer vermiş olan hocamız evli ve bir kız çocuğu annesidir.

Verdiği Eğitimler:

Cinsel Terapi Eğitimi

Çocuk Resimlerinin Psiko Pedagojik Analizi ve Çocuk Testleri Eğitimi

.kullarda Çalışan/Çalışmak İsteyen Psikolog ve Psikolojik Danışmanlar İçin Mesleki Destek Eğitimi

. Dikkat Testleri Eğitimi

 

 

 

 

 

EĞİTİMLER