Uzm. Psk. Şevval YILDIRIM
 
 
 
Lise öğrenimini 2014 yılında tamamlamasının ardından burslu olarak Maltepe Üniversitesi Psikoloji bölümüne başlamış, dereceyle ve üstün onur belgesiyle 2019 yılında mezun olmuştur. Ardından burslu olarak  İstanbul Kent Üniversitesi Klinik Psikoloji bölümüne girerek teorik derslerini tamamlamış olup şu anda tez aşamasındadır.
 
Lisans öğretimi sırasında ve sonrasında çeşitli devlet hastaneleri ve özel kliniklerde asistan psikolog olarak klinik stajlarını tamamlamış olup yoğunlukla ergen ve yetişkinlerle çalışmıştır. Bilişsel Davranışçı Terapi, MMPI (Minnesota Çok Yönlü Kisilik Envanteri) Uygulama ve Yorumlama Eğitimi, Beier Cümle Tamamlama Testi, D-10 Projektif Çizim Testi, Metropolitan Okul Olgunluğu Testi, Peabody Resim Kelime Testi, Ankara Gelişim Tarama Envanteri (AGTE), Yetişkinlerde Klinik Batarya Ölçekleri eğitimlerini tamamlamıştır. Türk Psikologlar Derneği üyesi olarak çalışmalarına devam etmektedir.Yetişkin ve ergenlerle yürütmekte olduğu seanslarında Bilişsel Davranışçı Terapi yöntemiyle, ağırlıklı olarak Anksiyete Bozuklukları üzerine çalışmaktadır. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Çocuk Gelişimi bölümünde öğrenim görmektedir.
 
Şu anda aktif olarak PsikoTerap-İST Eğitim ve Danışmanlık Merkezi İstanbul/Mecidiyeköy şubesinde, danışanlarına yüz yüze veya online olarak danışmanlık vermektedir.