Hakkımızda
Teknolojik değişimin hızlı olduğu bu dönemde karşılaştığımız çeşitli problemler hepimizin yoğun stres yaşamasına neden olmaktadır. Bu durum insanların ruh sağlığı konusunda profesyonel destek alması ihtiyacını arttırmaktadır.
 
Psikoterap-İST: Psikoloji ve psikiyatri biliminin gelişimi ışığında bilgi birikimini arttırmak, gerekse pratik tedavi süreçlerinde danışanı/hastası ile daha etkin bir iletişim içine girebilmesi için meslek içi eğitimlerine büyük hassasiyet göstermektedir. 
 
Merkezimizde bireysel, aile, çift, çocuk ve ergen psikoterapileri, standard ve projektif test ölçümleri ve değerlendirilmesi, seminer ve eğitim faaliyetleri sürdürülmekte tıp uzmanlarıyla birlikte hareket edilmesi gereken durumlarda poliklinik ve hastanelerdeki psikiyatrist ve nörologlara yönlendirme yaparak hastaların tedavisinin takibi yapılmaktadır.
 
Psikoterap-İST, hem İstanbul hem Antalya şubeleriyle bireysel veya aile olarak karşılaştığınız sorunlarınıza bilimsel, ahlaki, sosyal ve insani değerleri gözönüne alarak yardım sunarken, çağın gerektirdiği eğitim ve sertifikasyonlar ile diğer mestektaşlarımızı buluşturmaktadır.

Kurumumuz ABD Uluslararası Oyun Terapi Derneği (Association for Play Therapy (APT) tarafından tanınmaktadır.